logo_2
 

Stoki narciarskie dla dzieci, gdzie wybrać się na narty z dzieckiem?

Stoki narciarskie dla dzieci, gdzie wybrać się na narty z dzieckiem?

Kochasz jeździć na nartach i chcesz zarazić pasją swoje dzieci? Szukasz dobrego kierunku na narty z dzieckiem? Zobacz, jak wybrać dobry ośrodek narciarski, gdzie działa przedszkole narciarskie dla dzieci, a trasy zjazdowe przystosowane są do możliwości najmłodszych narciarzy.

Szkółki narciarskie dla dzieci we Włoszech, a także popularne trasy zjazdowe w Polsce. Wybierz najlepszy kierunek na narty z dzieckiem.

Jak wybrać ośrodek narciarski idealny dla dziecka?

Stoki narciarskie dla dzieci, które oferują przedszkole narciarskie, są jednym z najbardziej pożądanych miejsc przez rodziców na okres urlopu z dzieckiem.

Naukę jazdy warto rozpocząć w miejscu przystosowanym dla początkujących narciarzy, a kiedy chodzi o narty z dzieckiem, to tym bardziej warto wybrać ofertę, która ma w swoich usługach przedszkole narciarskie.

A może przedszkole narciarskie we Włoszech?

Szkółka narciarska we Włoszech oferuje profesjonalne wyjazdy na narty z dzieckiem. We Włoskiej stacji narciarskiej znaleźć można także moc atrakcji dla siebie. Kiedy dzieci pod okiem instruktorów zdobywają nowe umiejętności, rodzice mogą zrelaksować się w SPA lub w dobrej restauracji.

Stacja narciarska Val Di Sole

Val Di Sole jest jednym z najpiękniejszych regionów na narty z dzieckiem, który można polecić na terenie Włoch.

Z naszej szkoły narciarskiej dla dzieci korzystają rodzice z całej Polski. Tutejsza stacja narciarska jest świetnie zaopatrzona, a narty z dzieckiem będą niezapomnianą przygodą dla całej rodziny.

Stoki narciarskie dla dzieci w Polsce

Gdzie znaleźć dobre przedszkole narciarskie na narty z dzieckiem w Polsce? Czy dana stacja ma wyciągi orczykowe, czy wyciąg krzesełkowy? Czy dziecko poradzi sobie samo podczas nauki jazdy? Zobacz, jaki stok narciarski w Polsce będzie idealny na narty z dzieckiem.

Zakopane

Zakopane to idealne miejsce do nauki jazdy na narty z dzieckiem. Nauka jazdy dla początkujących narciarzy odbywa się w bezpiecznym miejscu, a szkółki narciarskie oferują także serwis sprzętu narciarskiego.

Zakopane zaoferuje Ci wyciągi krzesełkowe i fantastyczne widoki. Przedszkola narciarskie zajmą się maluchami, a wtedy Ty będziesz mógł poszaleć na wybranym przez siebie trudniejszym stoku.

Świętokrzyskie

Na narty z dzieckiem warto także wybrać się w Świętokrzyskie. Rejon ten oferuje dużo przestrzeni, a szkoła narciarska oferuje łagodny stok narciarski, na którym dziecko doszlifuje swoje nowo poznane umiejętności.

Treningowa trasa zielona wzdłuż Łysej Góry jest jedną z bardziej bezpiecznych tras narciarskich w Polsce. Szkółka narciarska oferuje dobrze założony ślad, przygotowujący na trudniejsze trasy.

Wisła

Nauka jazdy a nartach w rejonie Wisły może być już wyzwaniem. Przedszkole narciarskie w Wiśle oferuje lekcje dla początkujących narciarzy, a także wyjazdy dla rodzin z dziećmi.

Na miejscu dostępna jest wypożyczalnie sprzętu narciarskiego, a także wyciągi taśmowe. Narty z dzieckiem nie muszą być ani nudne, ani uciążliwe. Wystarczy wybrać dobry rejon i szkółkę narciarską.Czuwamy nad bezpieczeństwem młodych narciarzy jeszcze przed rozpoczęciem śnieżnej przygody! Zgorkowców dzielimy na małe, kameralne grupy, dzięki czemu już po kilku godzinach wiemy wszystko o umiejętnościach i predyspozycjach wszystkich uczestników. Bez problemu też weryfikujemy stopień zaawansowania wskazany przez rodziców w formularzu rejestracyjnym. Gwarantujemy, że nic nie umknie naszej uwadze!

Poziom mocy "0"

Dzieci mające pierwszy raz kontakt z nartami lub brak następujących mocy narciarskich:

Jaką moc uzyska kursant?

Będzie potrafił samodzielnie zahamować pługiem oraz samodzielnie jeździć pługiem na wprost. Będzie potrafił korzystać z wyciągu taśmowego. Będzie super się bawił oraz zostanie zaszczepiony w nim narciarski duch.

Poziom mocy "1"

Dzieci które już odbyły kurs narciarski i posiadają następujące moce:

Jaką moc uzyska kursant?

Będzie potrafił samodzielnie skręcać pługiem a także zatrzymać się dynamicznie w wyznaczonym miejscu. Nauczy się panować nad prędkością. Będzie potrafił samodzielnie korzystać z wyciągu orczykowego. Pozna nowe rodzaje tras narciarskich. Wykona skok na płaskim terenie.

Poziom mocy "2"

Dzieci które już odbyły kursy narciarskie i posiadają następujące moce:

Jaką moc uzyska kursant?

Kurs będzie polegał na doskonaleniu zdobytych wcześniej mocy narciarskich. Kursant będzie potrafił ustawiać narty równolegle podczas jazdy w skos oraz przyjąć pozycję dostokową. W fazie sterowania oraz wykończenia skrętu będzie ustawiał narty równolegle. Wykona skok na wyboistym terenie.

Poziom mocy "3"

Dzieci które już odbyły kilka kursów narciarskich i posiadają następujące moce:

Jaką moc uzyska kursant?

Kursant będzie potrafił skręcać równolegle ślizgowo oraz wykona równoległe hamowanie bokiem. Zostanie u niego pogłębiony układ dośrodkowy w skręcie. Nauczy się prawidłowego odciążenia NW. Wykona pierwsze skręty na krawędziach podczas fazy sterowania oraz wykończenia skrętu. Nauczy się skakać na podstawowej „hopce” oraz przejazdu przez „box’a”.

3

Poziom mocy "4"

Uczestnicy, którzy odbyli już wiele kursów narciarskich i posiadają następujące moce:

Jaką moc uzyska kursant?

Kursant będzie potrafił w pełni skręcać na krawędziach oraz dostosowywać odpowiedni promień skrętu ciętego w zależności do prędkości, trasy oraz sytuacji na stoku. Narciarz zdobędzie wiedzę oraz podstawowe umiejętności z jazdy sportowej oraz z jazdy freeride’owej. Będzie doskonalił wykorzystanie „hopek” oraz „box’ów” w jeździe freestyle’owej. Stanie się w pełni samodzielnym narciarzem, wyposażonym w kompleksową wiedzę oraz umiejętności stwarzające możliwość bezpiecznego poruszania się na nartach na każdej trasie oraz w każdych warunkach.

Call Now Button