Przede wszystkim

BEZPIECZNA NAUKA JAZDY NA NARTACH

Bezpośredni kontakt na stoku, dzięki nieziemskiej technologii przewodnictwa kostnego.

Rozwiązania dostosowane do potrzeb każdego z Was. Lawina teorii i praktyki.

Nie poczujesz, że pracujesz – damy, czego oczekujesz. Zima pełna frajdy na Waszej planecie.

Buon giorno przygodo

OFERTA

Wybrane dla Was, a sprawdzone przez Nas – trzy wspaniałe lokalizacje w rejonie Val di Sole, we Włoszech. To w tych miejscach podnosimy poziom umiejętności, każdego ZGORKOWCA – użytkownika ZGORKY.
Szkoła narciarska

Największą zaletą tego ośrodka narciarskiego jest połączenie poprzez Monte Vigo z kurortami Folgarida i Madonna di Campiglio.

Szkoła narciarska

Nartostrady należące do Madonna di Campiglio i pobliskich wyciągów oraz kolejek, tworzą jedno z największych na świecie centrum zjazdowe dla narciarzy. W połączeniu około 380 km tras, objętych jednym Skipasem.

Razem z Marillevą współtworzy fantastyczny kompleks narciarski o długości tras ponad 50 kilometrów.

Nasza szkoła narciarska w Passo Tonale działa podczas ferii zimowych. Zajęcia prowadzimy na stokach Passo del Tonale oraz w innych miejscach dostępnych w naszej ofercie.

Nasza szkoła narciarska w Val di Fiemme działa podczas ferii zimowych. Zajęcia prowadzimy na stokach w Predazzo – Pampeago – Obereggen, Cavalese – Alpe Cermis oraz Alpe Lusia. W każdym z tych miejsc szkolenie prowadzone jest przez 2 dni po czym następuje zmiana.

Nasza szkoła narciarska w Val di Sole działa podczas ferii zimowych. Zajęcia prowadzimy na stokach w Pejo (3 dni), Marillevie (1dzień), Madonnie di Campiglio(1 dzień) oraz Folgaridzie(1dzień).  Kosmiczne szkolenie połączone z przygodą narciarską w różnych ośrodkach w Val di Sole to niezapomniane doświadczenie dla każdego narciarza!

Nasze zdjęcia

WASZE WSPOMNIENIA

Nasza Planeta ZGORKY

POZNAJ NAS

232891

Płatki śniegu złapane na język

0

Niezadowoleni ZGORKOWCY

380

Suma kilometrów tras narciarskich w rejonie Val di Sole

Jak Was szkolimy?

POWINIENEŚ TO ZOBACZYĆ…

Sprawdź, czy nie warto pytać o więcej.