logo_2
 

Narty z dziećmi — Włochy. Który region wybrać, by dzieci dobrze się bawiły, a dorośli czuli się spełnieni?

Narty z dziećmi — Włochy. Który region wybrać, by dzieci dobrze się bawiły, a dorośli czuli się spełnieni?

Rodzinne wyjazdy narciarskie potrafią dać w kość nie tylko maluchom, ale przede wszystkim dzieciom. A jeśli chodzi o rodzinne wyjazdy narciarskie Włochy, to jeśli nie zorganizujesz tego wyjazdu dobrze, to prawie na pewno wrócisz z założonymi rękoma i nie masz co liczyć na aktywny wypoczynek.

Zobacz, gdzie najlepiej pojechać z dzieciakami na narty do Włoch. Z których tras narciarskich warto skorzystać, ze względu na ich poziom trudności i jak taki wyjazd narciarski zaplanować po prostu dobrze.

Gdzie z dziećmi na narty do Włoch?

Narty z dziećmi to zawsze wyzwanie, ponieważ jeśli nie korzystasz ze szkoleń narciarskich, to samodzielnie możesz nie rozpoznać, które z tras narciarskich będą odpowiednie dla dzieci.

Aby dzieciaki się nie nudziły, warto im zapewnić dodatkowe atrakcje. Na przykład tor saneczkowy, wyciągi narciarskie przystosowane dla dzieci, a także warto, byś miał na uwadze wypożyczenie nart na miejscu.

Dobrymi terenami na podróż z dziećmi na narty do Włoch są rejony, w których urzekną Cię piękne widoki, a tory saneczkowe podbiją serca maluchów:

  • Val Di Sole;
  • Val Di Fassa;
  • Val Di Fiemme;
  • A także Madonna Di Campiglio.

Doskonałe miejsce oferujące rodzinną atmosferę znajdziesz także w centrum Andalo. Narty w alpejskich wioskach są zawsze urzekające.

Na narty do Włoch dla początkujących, gdzie warto się wybrać?

Zimowy wypoczynek dla całej rodziny we Włoskich Alpach w centrum Folgarii będzie niezapomnianym przeżyciem, ponieważ na miejscu do dyspozycji gości są szkółki narciarskie, a także atrakcje dla dorosłych (SPA, kino, dobre jedzenie, zabawa w nocnych klubach).

Idealne miejsce do nauki jazdy na nartach dla dzieci powinno być stosunkowo płaskie z niewielkimi wzniesieniami. Nauka zaczyna się od ćwiczeń stania, a także chodzenia z zapiętymi nartami, by kolejno później zmierzyć się z pierwszymi wzniesieniami na stoku.

Nasz program nauki jazdy na nartach dla najmłodszych jest dostosowany do wieku uczestników kursu.

Jak zorganizować wycieczkę na narty z dziećmi do Włoch tak, aby nie zwariować?

Jeśli niekoniecznie wiesz, jak samodzielnie zabrać się za organizację wyjazdu na narty z dziećmi do Włoch, to po prostu skorzystaj z oferty naszej szkółki narciarskiej. My zorganizujemy wyjazd, a Ty wraz z maluchami, będziesz dobrze się bawił.

Na stoku czeka na Was moc atrakcji, tras, i widoków. Nasze sprawdzone ośrodki przystosowane są dla rodzin z dziećmi o każdej porze roku.

Narty z dziećmi — Włochy — narciarskie Włochy

Jeśli myślisz „narty z dziećmi”, to polecamy szczególnie Val Di Sole. W dolinie jest doskonała infrastruktura, strategicznie stoki narciarskie, na których Twoje dziecko może także odbyć szkolenie ze snowboardu. To idealny region na rodzinne wakacje, czy ferie.

Nasza szkółka narciarska we Włoszech oferuje pełne zakwaterowanie, dostęp do tras dla dorosłych i dla najmłodszych, a także moc tutejszych regionów. Wiemy, jak trudny może być wyjazd rodzin z dziećmi, dlatego dajemy z siebie wszystko, by uczynić pobyt w naszej szkółce niezapomnianym.Czuwamy nad bezpieczeństwem młodych narciarzy jeszcze przed rozpoczęciem śnieżnej przygody! Zgorkowców dzielimy na małe, kameralne grupy, dzięki czemu już po kilku godzinach wiemy wszystko o umiejętnościach i predyspozycjach wszystkich uczestników. Bez problemu też weryfikujemy stopień zaawansowania wskazany przez rodziców w formularzu rejestracyjnym. Gwarantujemy, że nic nie umknie naszej uwadze!

Poziom mocy "0"

Dzieci mające pierwszy raz kontakt z nartami lub brak następujących mocy narciarskich:

Jaką moc uzyska kursant?

Będzie potrafił samodzielnie zahamować pługiem oraz samodzielnie jeździć pługiem na wprost. Będzie potrafił korzystać z wyciągu taśmowego. Będzie super się bawił oraz zostanie zaszczepiony w nim narciarski duch.

Poziom mocy "1"

Dzieci które już odbyły kurs narciarski i posiadają następujące moce:

Jaką moc uzyska kursant?

Będzie potrafił samodzielnie skręcać pługiem a także zatrzymać się dynamicznie w wyznaczonym miejscu. Nauczy się panować nad prędkością. Będzie potrafił samodzielnie korzystać z wyciągu orczykowego. Pozna nowe rodzaje tras narciarskich. Wykona skok na płaskim terenie.

Poziom mocy "2"

Dzieci które już odbyły kursy narciarskie i posiadają następujące moce:

Jaką moc uzyska kursant?

Kurs będzie polegał na doskonaleniu zdobytych wcześniej mocy narciarskich. Kursant będzie potrafił ustawiać narty równolegle podczas jazdy w skos oraz przyjąć pozycję dostokową. W fazie sterowania oraz wykończenia skrętu będzie ustawiał narty równolegle. Wykona skok na wyboistym terenie.

Poziom mocy "3"

Dzieci które już odbyły kilka kursów narciarskich i posiadają następujące moce:

Jaką moc uzyska kursant?

Kursant będzie potrafił skręcać równolegle ślizgowo oraz wykona równoległe hamowanie bokiem. Zostanie u niego pogłębiony układ dośrodkowy w skręcie. Nauczy się prawidłowego odciążenia NW. Wykona pierwsze skręty na krawędziach podczas fazy sterowania oraz wykończenia skrętu. Nauczy się skakać na podstawowej „hopce” oraz przejazdu przez „box’a”.

3

Poziom mocy "4"

Uczestnicy, którzy odbyli już wiele kursów narciarskich i posiadają następujące moce:

Jaką moc uzyska kursant?

Kursant będzie potrafił w pełni skręcać na krawędziach oraz dostosowywać odpowiedni promień skrętu ciętego w zależności do prędkości, trasy oraz sytuacji na stoku. Narciarz zdobędzie wiedzę oraz podstawowe umiejętności z jazdy sportowej oraz z jazdy freeride’owej. Będzie doskonalił wykorzystanie „hopek” oraz „box’ów” w jeździe freestyle’owej. Stanie się w pełni samodzielnym narciarzem, wyposażonym w kompleksową wiedzę oraz umiejętności stwarzające możliwość bezpiecznego poruszania się na nartach na każdej trasie oraz w każdych warunkach.

Call Now Button