logo_2

Dowiedz się o nas czegoś więcej, poznajmy się!

O NAS

Szkoła Narciarska ZGORKY zrodziła się z miłości do narciarstwa. Jest owocem wspólnego dążenia do tego, aby poszerzać naszą pasję i zarażać nią innych. Łącząc siły i wieloletnie doświadczenie tworzymy atmosferę, którą bez wątpienia pokocha każdy mały i duży narciarz! Naszym celem jest zarażanie pozytywną energią, miłością do narciarstwa i propagowanie aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Prowadzimy zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych, zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych narciarzy. Spełnimy oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających. Naszym priorytetem jest przede wszystkim Wasze bezpieczeństwo. Jako jedyna szkółka narciarska wykorzystujemy innowacyjną technologię przewodnictwa kostnego do bezpiecznej jak i bezprzewodowej komunikacji na stoku. Te czynniki wpływają na to, że ZGORKY będzie najlepszym wyborem dla Ciebie i Twojej rodziny.

Jesteśmy ekspertami w branży narciarskiej. Mierzymy wysoko, nieustannie się rozwijamy, a nasze kompetencje, wiedza oraz doświadczenie są stale pogłębiane. Widząc zaangażowanie, postępy i uśmiechy na twarzach naszych uczniów, dostajemy dawkę ogromnej motywacji do dalszego działania! Nasi instruktorzy to pasjonaci o najwyższych kwalifikacjach uprawniających do nauczania jazdy na nartach. Każdy z nas posiada narodowe uprawnienia SITN i PZN oraz ogólnoświatowe IVSI a nawet ISIA! ZGORKY to Euroinstruktorzy CTT, którzy posiadają najwyższe kompetencje europejskie. Wiele kursów przygotowawczych m.in. lawinowe, skiturowe i z jazdy sportowej pozwalają nam prowadzić szkolenia na całym świecie jak i w każdych warunkach. Na dodatek każdy z naszej kadry instruktorskiej ukończył wyższe studia na Akademii Wychowania Fizycznego. Indywidualne podejście do każdego ucznia, wspaniała atmosfera podczas zajęć oraz wyśmienity kontakt pomiędzy instruktorem a kursantami sprawia, że nauka narciarstwa z nami to czysta przyjemność!

Jak Was szkolimy?

POWINIENEŚ TO ZOBACZYĆ…

Sprawdź, czy nie warto pytać o więcej.

Czuwamy nad bezpieczeństwem młodych narciarzy jeszcze przed rozpoczęciem śnieżnej przygody! Zgorkowców dzielimy na małe, kameralne grupy, dzięki czemu już po kilku godzinach wiemy wszystko o umiejętnościach i predyspozycjach wszystkich uczestników. Bez problemu też weryfikujemy stopień zaawansowania wskazany przez rodziców w formularzu rejestracyjnym. Gwarantujemy, że nic nie umknie naszej uwadze!

Poziom mocy "0"

Dzieci mające pierwszy raz kontakt z nartami lub brak następujących mocy narciarskich:

Jaką moc uzyska kursant?

Będzie potrafił samodzielnie zahamować pługiem oraz samodzielnie jeździć pługiem na wprost. Będzie potrafił korzystać z wyciągu taśmowego. Będzie super się bawił oraz zostanie zaszczepiony w nim narciarski duch.

Poziom mocy "1"

Dzieci które już odbyły kurs narciarski i posiadają następujące moce:

Jaką moc uzyska kursant?

Będzie potrafił samodzielnie skręcać pługiem a także zatrzymać się dynamicznie w wyznaczonym miejscu. Nauczy się panować nad prędkością. Będzie potrafił samodzielnie korzystać z wyciągu orczykowego. Pozna nowe rodzaje tras narciarskich. Wykona skok na płaskim terenie.

Poziom mocy "2"

Dzieci które już odbyły kursy narciarskie i posiadają następujące moce:

Jaką moc uzyska kursant?

Kurs będzie polegał na doskonaleniu zdobytych wcześniej mocy narciarskich. Kursant będzie potrafił ustawiać narty równolegle podczas jazdy w skos oraz przyjąć pozycję dostokową. W fazie sterowania oraz wykończenia skrętu będzie ustawiał narty równolegle. Wykona skok na wyboistym terenie.

Poziom mocy "3"

Dzieci które już odbyły kilka kursów narciarskich i posiadają następujące moce:

Jaką moc uzyska kursant?

Kursant będzie potrafił skręcać równolegle ślizgowo oraz wykona równoległe hamowanie bokiem. Zostanie u niego pogłębiony układ dośrodkowy w skręcie. Nauczy się prawidłowego odciążenia NW. Wykona pierwsze skręty na krawędziach podczas fazy sterowania oraz wykończenia skrętu. Nauczy się skakać na podstawowej „hopce” oraz przejazdu przez „box’a”.

3

Poziom mocy "4"

Uczestnicy, którzy odbyli już wiele kursów narciarskich i posiadają następujące moce:

Jaką moc uzyska kursant?

Kursant będzie potrafił w pełni skręcać na krawędziach oraz dostosowywać odpowiedni promień skrętu ciętego w zależności do prędkości, trasy oraz sytuacji na stoku. Narciarz zdobędzie wiedzę oraz podstawowe umiejętności z jazdy sportowej oraz z jazdy freeride’owej. Będzie doskonalił wykorzystanie „hopek” oraz „box’ów” w jeździe freestyle’owej. Stanie się w pełni samodzielnym narciarzem, wyposażonym w kompleksową wiedzę oraz umiejętności stwarzające możliwość bezpiecznego poruszania się na nartach na każdej trasie oraz w każdych warunkach.

Call Now Button