Dowiedz się o nas czegoś więcej, poznajmy się!

O NAS

Licencjonowana Szkoła Narciarska ZGORKY zrodziła się z miłości do narciarstwa. Jest owocem wspólnego dążenia do tego, aby poszerzać naszą pasję i zarażać nią innych. Łącząc siły i wieloletnie doświadczenie tworzymy atmosferę, którą bez wątpienia pokocha każdy mały i duży narciarz! Naszym celem jest zarażanie pozytywną energią, miłością do narciarstwa i propagowanie aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Prowadzimy zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych, zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych narciarzy. Spełnimy oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających. Naszym priorytetem jest przede wszystkim Wasze bezpieczeństwo. Jako jedyna szkółka narciarska wykorzystujemy innowacyjną technologię przewodnictwa kostnego do bezpiecznej jak i bezprzewodowej komunikacji na stoku. Ponadto Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Polskiego Związku Narciarstwa co roku nadaje naszej szkole licencję SITN PZN ze względu na wysoki poziom świadczenia usług szkoleniowych. Te czynniki wpływają na to, że ZGORKY będzie najlepszym wyborem dla Ciebie i Twojej rodziny.

Jesteśmy ekspertami w branży narciarskiej. Mierzymy wysoko, nieustannie się rozwijamy, a nasze kompetencje, wiedza oraz doświadczenie są stale pogłębiane. Widząc zaangażowanie, postępy i uśmiechy na twarzach naszych uczniów, dostajemy dawkę ogromnej motywacji do dalszego działania! Nasi instruktorzy to pasjonaci o najwyższych kwalifikacjach uprawniających do nauczania jazdy na nartach. Każdy z nas posiada narodowe uprawnienia SITN i PZN oraz ogólnoświatowe IVSI a nawet ISIA!  ZGORKY to Euroinstruktorzy CTT, którzy posiadają najwyższe kompetencje europejskie. Wiele kursów przygotowawczych m.in. lawinowe, skiturowe i z jazdy sportowej pozwalają nam prowadzić szkolenia na całym świecie jak i w każdych warunkach. Na dodatek każdy z naszej kadry instruktorskiej ukończył wyższe studia na Akademii Wychowania Fizycznego. Indywidualne podejście do każdego ucznia, wspaniała atmosfera podczas zajęć oraz wyśmienity kontakt pomiędzy instruktorem a kursantami sprawia, że nauka narciarstwa z nami to czysta przyjemność !

 

Tutaj znajdziesz więcej informacji: https://www.zgorky.pl/kim-jest-instruktor-sitn-pzn-i-jak-wybrac-trenera-ktory-ma-uprawnienia-instruktorskie/

Nasze kompetencje

JESTEŚMY LICENCJONOWANĄ SZKOŁĄ NARCIARSKĄ

Licencja 2022

Nasze zdjęcia

WASZE WSPOMNIENIA

Nasza Planeta ZGORKY

POZNAJ NAS

232891

Płatki śniegu złapane na język

0

Niezadowoleni ZGORKOWCY

380

Suma kilometrów tras narciarskich w rejonie Val di Sole

Jak Was szkolimy?

POWINIENEŚ TO ZOBACZYĆ…

Sprawdź, czy nie warto pytać o więcej.