logo_2

Dowiedz się o nas czegoś więcej, poznajmy się!

O NAS

Licencjonowana Szkoła Narciarska ZGORKY zrodziła się z miłości do narciarstwa. Jest owocem wspólnego dążenia do tego, aby poszerzać naszą pasję i zarażać nią innych. Łącząc siły i wieloletnie doświadczenie tworzymy atmosferę, którą bez wątpienia pokocha każdy mały i duży narciarz! Naszym celem jest zarażanie pozytywną energią, miłością do narciarstwa i propagowanie aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Prowadzimy zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych, zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych narciarzy. Spełnimy oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających. Naszym priorytetem jest przede wszystkim Wasze bezpieczeństwo. Jako jedyna szkółka narciarska wykorzystujemy innowacyjną technologię przewodnictwa kostnego do bezpiecznej jak i bezprzewodowej komunikacji na stoku. Ponadto Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Polskiego Związku Narciarstwa co roku nadaje naszej szkole licencję SITN PZN ze względu na wysoki poziom świadczenia usług szkoleniowych. Te czynniki wpływają na to, że ZGORKY będzie najlepszym wyborem dla Ciebie i Twojej rodziny.

Jesteśmy ekspertami w branży narciarskiej. Mierzymy wysoko, nieustannie się rozwijamy, a nasze kompetencje, wiedza oraz doświadczenie są stale pogłębiane. Widząc zaangażowanie, postępy i uśmiechy na twarzach naszych uczniów, dostajemy dawkę ogromnej motywacji do dalszego działania! Nasi instruktorzy to pasjonaci o najwyższych kwalifikacjach uprawniających do nauczania jazdy na nartach. Każdy z nas posiada narodowe uprawnienia SITN i PZN oraz ogólnoświatowe IVSI a nawet ISIA! ZGORKY to Euroinstruktorzy CTT, którzy posiadają najwyższe kompetencje europejskie. Wiele kursów przygotowawczych m.in. lawinowe, skiturowe i z jazdy sportowej pozwalają nam prowadzić szkolenia na całym świecie jak i w każdych warunkach. Na dodatek każdy z naszej kadry instruktorskiej ukończył wyższe studia na Akademii Wychowania Fizycznego. Indywidualne podejście do każdego ucznia, wspaniała atmosfera podczas zajęć oraz wyśmienity kontakt pomiędzy instruktorem a kursantami sprawia, że nauka narciarstwa z nami to czysta przyjemność!

Nasze kompetencje

JESTEŚMY LICENCJONOWANĄ SZKOŁĄ NARCIARSKĄ

Nasze zdjęcia

WASZE WSPONIENIA

Jak Was szkolimy?

POWINIENEŚ TO ZOBACZYĆ…

Sprawdź, czy nie warto pytać o więcej.

Czuwamy nad bezpieczeństwem młodych narciarzy jeszcze przed rozpoczęciem śnieżnej przygody! Zgorkowców dzielimy na małe, kameralne grupy, dzięki czemu już po kilku godzinach wiemy wszystko o umiejętnościach i predyspozycjach wszystkich uczestników. Bez problemu też weryfikujemy stopień zaawansowania wskazany przez rodziców w formularzu rejestracyjnym. Gwarantujemy, że nic nie umknie naszej uwadze!

Poziom mocy "0"

Dzieci mające pierwszy raz kontakt z nartami lub brak następujących mocy narciarskich:

Jaką moc uzyska kursant?

Będzie potrafił samodzielnie zahamować pługiem oraz samodzielnie jeździć pługiem na wprost. Będzie potrafił korzystać z wyciągu taśmowego. Będzie super się bawił oraz zostanie zaszczepiony w nim narciarski duch.

Poziom mocy "1"

Dzieci które już odbyły kurs narciarski i posiadają następujące moce:

Jaką moc uzyska kursant?

Będzie potrafił samodzielnie skręcać pługiem a także zatrzymać się dynamicznie w wyznaczonym miejscu. Nauczy się panować nad prędkością. Będzie potrafił samodzielnie korzystać z wyciągu orczykowego. Pozna nowe rodzaje tras narciarskich. Wykona skok na płaskim terenie.

Poziom mocy "2"

Dzieci które już odbyły kursy narciarskie i posiadają następujące moce:

Jaką moc uzyska kursant?

Kurs będzie polegał na doskonaleniu zdobytych wcześniej mocy narciarskich. Kursant będzie potrafił ustawiać narty równolegle podczas jazdy w skos oraz przyjąć pozycję dostokową. W fazie sterowania oraz wykończenia skrętu będzie ustawiał narty równolegle. Wykona skok na wyboistym terenie.

Poziom mocy "3"

Dzieci które już odbyły kilka kursów narciarskich i posiadają następujące moce:

Jaką moc uzyska kursant?

Kursant będzie potrafił skręcać równolegle ślizgowo oraz wykona równoległe hamowanie bokiem. Zostanie u niego pogłębiony układ dośrodkowy w skręcie. Nauczy się prawidłowego odciążenia NW. Wykona pierwsze skręty na krawędziach podczas fazy sterowania oraz wykończenia skrętu. Nauczy się skakać na podstawowej „hopce” oraz przejazdu przez „box’a”.

3

Poziom mocy "4"

Uczestnicy, którzy odbyli już wiele kursów narciarskich i posiadają następujące moce:

Jaką moc uzyska kursant?

Kursant będzie potrafił w pełni skręcać na krawędziach oraz dostosowywać odpowiedni promień skrętu ciętego w zależności do prędkości, trasy oraz sytuacji na stoku. Narciarz zdobędzie wiedzę oraz podstawowe umiejętności z jazdy sportowej oraz z jazdy freeride’owej. Będzie doskonalił wykorzystanie „hopek” oraz „box’ów” w jeździe freestyle’owej. Stanie się w pełni samodzielnym narciarzem, wyposażonym w kompleksową wiedzę oraz umiejętności stwarzające możliwość bezpiecznego poruszania się na nartach na każdej trasie oraz w każdych warunkach.

Call Now Button