logo_2
 

Sylwester na nartach Włochy

Sylwester na nartach Włochy

Do zakończenia 2021 roku pozostał już zaledwie nieco ponad miesiąc. Nic zatem dziwnego, że wiele osób zaczyna się zastanawiać, jak ciekawie spędzić ostatni dzień w roku. Niektórzy decydują się na wyjazd na narty do Włoch. To świetna opcja dla tych, którym marzy się zimowe szaleństwo i niezapomniana noc w jednym w najpiękniejszych krajów świata, czyli we Włoszech.

Sylwestrowe białe szaleństwo we Włoszech – dla kogo?

To już ostatni moment na to, aby zaplanować Sylwestrowy wyjazd na narty we Włoszech. Niezależnie od tego, czy jesteś singlem, masz partnera, czy rodzinę – to idealna propozycja dla każdego! Ostatni dzień w roku musi być wyjątkowy. Jeśli masz dosyć nudnych domówek lub spędzania Sylwestra w domu, to już dziś zarezerwuj Sylwestra we Włoszech. To wyjątkowy wieczór, który zdarza się jedynie raz w roku, więc warto go spędzić inaczej. Na oświetlonym stoku możesz doskonale się bawić z całą rodziną, ze znajomymi lub z ukochaną osobą. Poczujesz ogromną radość z szusowania pośród zachwycających krajobrazów.

Sylwester dla narciarzy – wyjątkowa noc na stoku we Włoszech

Jeśli Twoją pasją są góry, to na pewno spodoba Ci się wizja spędzenia Sylwestra na nartach w górach. Góry w okresie zimowym wyglądają wyjątkowo pięknie. I choć pełne śniegu górskie szczyty mogą budzić niezwykły respekt, to jednak z roku na rok coraz więcej osób decyduje się na sylwestrowy wyjazd na narty w góry. Popularnością cieszą się zwłaszcza Włochy. To kraj, w którym panują niezawodne warunki narciarskie. Praktycznie w każdym tamtejszym kurorcie narciarskim jest gwarantowana świetna pogoda przez cały sezon.

Sylwestrowy wyjazd na narty we Włoszech to możliwość podziwiania pięknej lokalnej przyrody, duży wybór wyciągów i kolejek liniowych oraz znakomicie przygotowane trasy. Nie brakuje tam stoków ze sztucznym oświetleniem otwartych do późnych godzin nocnych, na których możesz świetnie się bawić w sylwestrową noc. Zwykle w takich miejscach możesz napić się pysznego wina, ogrzać przy ognisku czy posłuchać wspaniałej muzyki. Innym powodem, dla którego warto wybrać się na Sylwestra do Włoch, są niskie ceny.

Nauka jazdy na nartach we Włoszech w sylwestrową noc

Od zawsze chciałeś nauczyć się jazdy na nartach, a w dodatku marzy Ci się wyjazd sylwestrowy do Włoch? Jeśli tak, to obowiązkowo musisz wiedzieć, że na terenie Włoch funkcjonuje wiele szkół narciarskich, w których możesz zdobyć tę umiejętność. Szkółka narciarska to miejsce, w którym bez stresu nauczysz się, jak jeździć. Jeśli natomiast pierwsze kroki na stoku już za Tobą, to również możesz skorzystać ze szkolenia i udoskonalić swoje umiejętności.

Czy wyjazd sylwestrowy na narty do Włoch jest kosztowny?

Wręcz przeciwnie! Zagraniczne wyjazdy często kojarzą nam się z dużymi wydatkami. Planując jednak sylwestra we Włoszech, nie musimy obawiać się, że nas nie stać. Ceny tam bowiem są przystępne. Można by nawet stwierdzić, że wyjazd do tego kraju jest tańszy niż w polskie góry. Dodatkowo dojazd do Włoch z Polski jest bardzo łatwy. To kolejne powody, dla których warto rozważyć sylwestrowy wyjazd na narty do Włoch.

Sylwester we Włoszech to nie tylko jazda na nartach, ale również duży wybór imprez, które odbywają się zarówno w mniejszych, jak i większych miastach. We Włoszech często mają miejsce imprezy tematyczne, więc każdy może wybrać taką, która najbardziej przypadnie mu do gustu. Już teraz znajdź atrakcyjną ofertę dla siebie i zarezerwuj termin!Czuwamy nad bezpieczeństwem młodych narciarzy jeszcze przed rozpoczęciem śnieżnej przygody! Zgorkowców dzielimy na małe, kameralne grupy, dzięki czemu już po kilku godzinach wiemy wszystko o umiejętnościach i predyspozycjach wszystkich uczestników. Bez problemu też weryfikujemy stopień zaawansowania wskazany przez rodziców w formularzu rejestracyjnym. Gwarantujemy, że nic nie umknie naszej uwadze!

Poziom mocy "0"

Dzieci mające pierwszy raz kontakt z nartami lub brak następujących mocy narciarskich:

Jaką moc uzyska kursant?

Będzie potrafił samodzielnie zahamować pługiem oraz samodzielnie jeździć pługiem na wprost. Będzie potrafił korzystać z wyciągu taśmowego. Będzie super się bawił oraz zostanie zaszczepiony w nim narciarski duch.

Poziom mocy "1"

Dzieci które już odbyły kurs narciarski i posiadają następujące moce:

Jaką moc uzyska kursant?

Będzie potrafił samodzielnie skręcać pługiem a także zatrzymać się dynamicznie w wyznaczonym miejscu. Nauczy się panować nad prędkością. Będzie potrafił samodzielnie korzystać z wyciągu orczykowego. Pozna nowe rodzaje tras narciarskich. Wykona skok na płaskim terenie.

Poziom mocy "2"

Dzieci które już odbyły kursy narciarskie i posiadają następujące moce:

Jaką moc uzyska kursant?

Kurs będzie polegał na doskonaleniu zdobytych wcześniej mocy narciarskich. Kursant będzie potrafił ustawiać narty równolegle podczas jazdy w skos oraz przyjąć pozycję dostokową. W fazie sterowania oraz wykończenia skrętu będzie ustawiał narty równolegle. Wykona skok na wyboistym terenie.

Poziom mocy "3"

Dzieci które już odbyły kilka kursów narciarskich i posiadają następujące moce:

Jaką moc uzyska kursant?

Kursant będzie potrafił skręcać równolegle ślizgowo oraz wykona równoległe hamowanie bokiem. Zostanie u niego pogłębiony układ dośrodkowy w skręcie. Nauczy się prawidłowego odciążenia NW. Wykona pierwsze skręty na krawędziach podczas fazy sterowania oraz wykończenia skrętu. Nauczy się skakać na podstawowej „hopce” oraz przejazdu przez „box’a”.

3

Poziom mocy "4"

Uczestnicy, którzy odbyli już wiele kursów narciarskich i posiadają następujące moce:

Jaką moc uzyska kursant?

Kursant będzie potrafił w pełni skręcać na krawędziach oraz dostosowywać odpowiedni promień skrętu ciętego w zależności do prędkości, trasy oraz sytuacji na stoku. Narciarz zdobędzie wiedzę oraz podstawowe umiejętności z jazdy sportowej oraz z jazdy freeride’owej. Będzie doskonalił wykorzystanie „hopek” oraz „box’ów” w jeździe freestyle’owej. Stanie się w pełni samodzielnym narciarzem, wyposażonym w kompleksową wiedzę oraz umiejętności stwarzające możliwość bezpiecznego poruszania się na nartach na każdej trasie oraz w każdych warunkach.

Call Now Button