logo_2
 

Międzyplanetarny sojusz

Międzyplanetarny sojusz

MIĘDZYPLANETARNY SOJUSZ 

Na Planecie ZGORKY nie mamy problemu z przemieszczaniem się, ponieważ wszędzie dojeżdżamy na nartach. Niestety tutejsze ukształtowanie terenu na Planecie ZIEMIA, zdecydowania utrudnia dojazd do wielu miejsc. Owszem, napotykamy górki, ale nie znaleźliśmy sposobu, aby dojechać z Polski do Włoch na nartach i żeby cały czas było z górki.  

Natomiast, mamy w rękawie kilka asów. Jednym z nich jest bezproblemowy dojazd do rejonu Val di Sole we Włoszech. Kolejnym atutem może okazać się zakwaterowanie w hotelach o standardzie dostosowanym do Twoich potrzeb. Autokar, czy samolot? Trzy, czy pięciogwiazdkowy hotel? To Ty decydujesz.
 

KIM SĄ SOJUSZNICY? 

Nasza szkółka narciarska nawiązała sojusz z GRYFAMI. Bardzo jesteśmy szczęśliwi, że zechcieli wesprzeć nas i obdarzyli tak wielkim zaufaniem. Jeśli tylko na to pozwolisz, Biuro Podróży GRYF weźmie Ciebie i Twoich bliskich pod swoje skrzydła, zapewniając przy tym troskę i bezpieczeństwo podczas wyjazdu na ferie w Alpy.  

Według nich, nasze szkolenia narciarskie to idealne dopełnienie całego wyjazdu w Alpy, a myśl przewodnia ZGORKY – INNOWACJA, NAUKA, ZABAWA, świetnie odzwierciedlają cały przebieg zdarzeń na stoku. W związku z powyższym, Biuro Podróży GRYF opublikowało artykuł, na którym mogą skorzystać wszyscy zainteresowani spędzaniem ferii w ten sposób.
 

ARTYKUŁ KORZYŚCI 

Wczytaj się w artykuł, który znajdziesz TUTAJ. Wspólnie podjęte przez nas działania pozwoliły nam dać naprawdę kosmicznie niską cenę na szkolenia, poparte kosmicznie ogromnym doświadczeniem naszych instruktorów. Kosmicznie dobra oprawa w postaci przejazdu i zakwaterowania nie spowodują, że będziesz czuł się jak kosmita, lecz jak SUPERBOHATER!
ZOSTAŃ SUPERBOHATEREM – ZOSTAŃ NARCIARZEM – ZOSTAŃ ZGORKOWCEM.Czuwamy nad bezpieczeństwem młodych narciarzy jeszcze przed rozpoczęciem śnieżnej przygody! Zgorkowców dzielimy na małe, kameralne grupy, dzięki czemu już po kilku godzinach wiemy wszystko o umiejętnościach i predyspozycjach wszystkich uczestników. Bez problemu też weryfikujemy stopień zaawansowania wskazany przez rodziców w formularzu rejestracyjnym. Gwarantujemy, że nic nie umknie naszej uwadze!

Poziom mocy "0"

Dzieci mające pierwszy raz kontakt z nartami lub brak następujących mocy narciarskich:

Jaką moc uzyska kursant?

Będzie potrafił samodzielnie zahamować pługiem oraz samodzielnie jeździć pługiem na wprost. Będzie potrafił korzystać z wyciągu taśmowego. Będzie super się bawił oraz zostanie zaszczepiony w nim narciarski duch.

Poziom mocy "1"

Dzieci które już odbyły kurs narciarski i posiadają następujące moce:

Jaką moc uzyska kursant?

Będzie potrafił samodzielnie skręcać pługiem a także zatrzymać się dynamicznie w wyznaczonym miejscu. Nauczy się panować nad prędkością. Będzie potrafił samodzielnie korzystać z wyciągu orczykowego. Pozna nowe rodzaje tras narciarskich. Wykona skok na płaskim terenie.

Poziom mocy "2"

Dzieci które już odbyły kursy narciarskie i posiadają następujące moce:

Jaką moc uzyska kursant?

Kurs będzie polegał na doskonaleniu zdobytych wcześniej mocy narciarskich. Kursant będzie potrafił ustawiać narty równolegle podczas jazdy w skos oraz przyjąć pozycję dostokową. W fazie sterowania oraz wykończenia skrętu będzie ustawiał narty równolegle. Wykona skok na wyboistym terenie.

Poziom mocy "3"

Dzieci które już odbyły kilka kursów narciarskich i posiadają następujące moce:

Jaką moc uzyska kursant?

Kursant będzie potrafił skręcać równolegle ślizgowo oraz wykona równoległe hamowanie bokiem. Zostanie u niego pogłębiony układ dośrodkowy w skręcie. Nauczy się prawidłowego odciążenia NW. Wykona pierwsze skręty na krawędziach podczas fazy sterowania oraz wykończenia skrętu. Nauczy się skakać na podstawowej „hopce” oraz przejazdu przez „box’a”.

3

Poziom mocy "4"

Uczestnicy, którzy odbyli już wiele kursów narciarskich i posiadają następujące moce:

Jaką moc uzyska kursant?

Kursant będzie potrafił w pełni skręcać na krawędziach oraz dostosowywać odpowiedni promień skrętu ciętego w zależności do prędkości, trasy oraz sytuacji na stoku. Narciarz zdobędzie wiedzę oraz podstawowe umiejętności z jazdy sportowej oraz z jazdy freeride’owej. Będzie doskonalił wykorzystanie „hopek” oraz „box’ów” w jeździe freestyle’owej. Stanie się w pełni samodzielnym narciarzem, wyposażonym w kompleksową wiedzę oraz umiejętności stwarzające możliwość bezpiecznego poruszania się na nartach na każdej trasie oraz w każdych warunkach.

Call Now Button