Międzyplanetarny sojusz

Międzyplanetarny sojusz

MIĘDZYPLANETARNY SOJUSZ 

Na Planecie ZGORKY nie mamy problemu z przemieszczaniem się, ponieważ wszędzie dojeżdżamy na nartach. Niestety tutejsze ukształtowanie terenu na Planecie ZIEMIA, zdecydowania utrudnia dojazd do wielu miejsc. Owszem, napotykamy górki, ale nie znaleźliśmy sposobu, aby dojechać z Polski do Włoch na nartach i żeby cały czas było z górki.  

Natomiast, mamy w rękawie kilka asów. Jednym z nich jest bezproblemowy dojazd do rejonu Val di Sole we Włoszech. Kolejnym atutem może okazać się zakwaterowanie w hotelach o standardzie dostosowanym do Twoich potrzeb. Autokar, czy samolot? Trzy, czy pięciogwiazdkowy hotel? To Ty decydujesz.
 

KIM SĄ SOJUSZNICY? 

Nasza szkółka narciarska nawiązała sojusz z GRYFAMI. Bardzo jesteśmy szczęśliwi, że zechcieli wesprzeć nas i obdarzyli tak wielkim zaufaniem. Jeśli tylko na to pozwolisz, Biuro Podróży GRYF weźmie Ciebie i Twoich bliskich pod swoje skrzydła, zapewniając przy tym troskę i bezpieczeństwo podczas wyjazdu na ferie w Alpy.  

Według nich, nasze szkolenia narciarskie to idealne dopełnienie całego wyjazdu w Alpy, a myśl przewodnia ZGORKY – INNOWACJA, NAUKA, ZABAWA, świetnie odzwierciedlają cały przebieg zdarzeń na stoku. W związku z powyższym, Biuro Podróży GRYF opublikowało artykuł, na którym mogą skorzystać wszyscy zainteresowani spędzaniem ferii w ten sposób.
 

ARTYKUŁ KORZYŚCI 

Wczytaj się w artykuł, który znajdziesz TUTAJ. Wspólnie podjęte przez nas działania pozwoliły nam dać naprawdę kosmicznie niską cenę na szkolenia, poparte kosmicznie ogromnym doświadczeniem naszych instruktorów. Kosmicznie dobra oprawa w postaci przejazdu i zakwaterowania nie spowodują, że będziesz czuł się jak kosmita, lecz jak SUPERBOHATER!
ZOSTAŃ SUPERBOHATEREM – ZOSTAŃ NARCIARZEM – ZOSTAŃ ZGORKOWCEM.