Rozgrzej się

Rozgrzej się

JAK ZWIĘKSZYĆ POZIOM BEZPIECZEŃSTWA NA STOKU?

Kontrolowanie prędkości, pierwszeństwo osób zjeżdżających przed nami, zatrzymanie się z boku trasy narciarskiej w widocznym miejscu to tylko niektóre z zasad bezpieczeństwa, których powinniśmy przestrzegać. Jednym z ważniejszych elementów każdego dnia na stoku, powinna być dla Ciebie rozgrzewka.

Brak rozgrzewki może nieść ze sobą lawinę konsekwencji. Potrafisz sobie wyobrazić sytuację, w której po pierwszym dniu dostałeś kontuzji i resztę wyjazdu do Alp spędzisz w domku z nogą w gipsie? Szkoda wyjazdu, zdrowia i życia na siedzenie przy herbatce przez cały tydzień. Każde zapięcie nart powinna poprzedzać odpowiednia rozgrzewka, dzięki której na nartach będziesz czuł się bardziej pewnie i swobodnie, a przede wszystkim zmniejszysz ryzyko kontuzji takich jak naderwanie mięśni, ścięgien i więzadeł. Celem rozgrzewki jest podniesienie temperatury twoich mięśni oraz zwiększenie ich elastyczności podczas intensywnej pracy.

Zalecamy również odpowiednie przygotowania przed wyjazdem. Kilka treningów na siłowni lub jakikolwiek inny wysiłek fizyczny może zwiększyć twoją wydajność i efektywność podczas całego wyjazdu.

Podczas naszych kosmicznych szkoleń, ZGORIANIE zadbają o bezpieczeństwo każdego z Was. Obowiązkowej rozgrzewce towarzyszy ekstra atmosfera i wspaniałe zabawy.